Doğaltaş

dizayn

Ürün Adı

Mermer Banyo

Ürün Kodu

B122

Ürün tipi

Mermer

9365713528130-952-hamam-tarzi-banyo
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Mermer Banyo Çeşitleri ve Kısa Bilgiler Banyo tasarımlarınızı yaptırırken kullanılacak mermer malzemeler ve kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Banyodaki her noktanın farklı nem, su ve sıcaklık değişkenleri olduğundan dolayı farklı seçimlerin yapılması ve farklı montaj uygulamaları gerekmektedir. Doğaltaş Dizayn Dekorasyon şirketi olarak evlerde ve diğer yapısal alanlarda ücretsiz keşifler yaparak istediğiniz renk ve modellerde istediğiniz tasarımları uygulamak için gerekli uzman kadromuz bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş

Türklerin tarihinde önemli yere sahip olan hamamlar artık evinizin konforunda sizlerle buluşuyor. Zaman zaman gitmek isteyip fırsat bulamıyorsanız ya da hijyenden emin olamıyorsanız evinizde hamama yer açabilirsiniz. Banyonuzu canlandırmak istiyorsanız hamam konseptini tercih ederek, misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Herkesi kendine hayran bırakacak bu tarz bir banyoyu yapmak için dilerseniz köklü bir değişikliğe gidebilir, dilerseniz minimal tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Yeni trend hamam tarzı banyo dekorasyonları ile banyonuzun atmosferi tamamen değişecek.

Mermer Banyo Bölümleri ile İlgili Detaylar

Banyoların bölümlendirmesi kısaca şu şekilde olmaktadır.;

  • Duş Bölümü: Yoğun su akışı olduğundan dolayı kullanılacak malzeme seçimin ve ara ürünler buna uygun olmalıdır.
  • Zemin ve Yüzey: Bu bölümde su ile oldukça sık temas eden ve ayrıca fiziki ağırlıklara maruz kalan bir alandır.
  • Duvar Yüzeyi: Su teması bu alanda olmamaktadır fakat yoğun nem ile karşı karşıya kalınacağından ürün seçiminde bu dikkate alınmalıdır.

Yukarıdaki resimlerde örnek yüksek kalitedeki uygulamalarımızı görebilirsiniz. Sizde sıfırdan banyonuzu mermer malzeme kullanarak özel tasarım ekibimize tasarlattırabilir ve keyifli bir şekilde yıllarca güven içinde kullanabilirsiniz. Yapılan çalışmalarda ürün ve kullanım süresine göre birçok farklı garantiyi firmamız size vermektedir. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Canlı Destek
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba Ürün hakkında Bilgi Almak istiyorum ÜRÜN >>Hamam tarzı banyo ürün Url Linki>>https://dogaltasdizayn.com.tr/hamam-tarzi-banyo